O nás...

Charakter zeleně přispívá velkým dílem k rázu krajiny. Temné, ježaté horizonty smrkových lesů, podzimní zlato bukových svahů, dynamické koruny dubů na hrázích rybníků… Fádní zemědělskou krajinu promění k nepoznání linie aleje křižující obzor. Stromořadí zdůrazňují hloubku krajiny, solitérní stromy dodávají krajině třetí rozměr. ...

Stromodění je ekologické neziskové sdružení, které si dává za cíle vysazovat stromky, aleje a nejen tímto podporovat krásu krajiny CHKO Broumovsko. Tyto cíle plnit za pomoci dětí, jejich rodičů a tím v nich vzbudit lásku k místu kde se narodily.

Usilujeme o změny biodiverzity v krajině, směrem k zvýšení počtu stromů, také  ptactva a drobné zvěře, při zachování přirozených procesů přírody..  
Přispíváme k ochraně životního prostředí-šířením ekologického podvědomí(např.jak správně třídit odpad) a distribucí ekologických bio-prostředků.
Občanské sdružení Stromodění vzniklo v roce 2009.
 
Rádi uvítáme každého nového člena jak stálého, tak i dobrovolného. Více info v Aktualitách.

 

 

    Žít bez cílů, je jako jít na výlet a nevědět kam.

                                                   Napoleon Hill

 "Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, nám zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé."

                                                George Bernard Shaw

"Existuje jediny kout vesmíru, který můžeš jednoznačně zlepšovat, a to ten vlastní."

                                                  Aldous Huxley

Pro zobrazení náhledu zadejte váš API klíč a zvolte jednu z nabízených služeb (tzv. boardů).